طراحی صندلی مطالعه

طراحی صندلی مطالعه ، به این دلیل است که هنوز هم کسانی هستند که علاوه بر سرگرم شدن به وسایل الکترونیک و گوشی ها و تبلت ها، مطالعه و خواندن کتاب را در روزمرگی خود فراموش نکرده اند.

طراحی صندلی مطالعه

معمار شاپ نمونه هایی از طراحی صندلی مطالعه را برای این علاقمندان به مطالعه را ارائه می دهد.

1-این صندلی کتاب در واقع به غیر از صندلی، یک کتابخانه زیبا برای فضای اتاق است. در عین حال زمانی که شما در حال استفاده از آن هستید به معنای کامل پیچیده شدن در کتاب را درک خواهید کرد.

طراحی خلاقانه صندلی مطالعه

2- این صندلی متحرک مطالعه به شما اجازه میدهد که صندلی مورد علاقه خود را به هر مکانی که دوست دارید برده و در آن فضا به مطالعه مشغول شوید. این صندلی برای کسانی که مطالعه صبح روی بالکن را دوست دارند و در عین حال در هنگام شب فضای کنار شومینه را برای مطالعه انتخاب میکنند، مناسب خواهد بود.

طراحی صندلی مطالعه

3- این صندلی حس زیبای گذاردن کتابها در فضایی بدون قاعده و شلخته را ایجاد می کند. در این صندلی مکعبهای تشکیل دهنده آن به یکدیگر پیچیده شده اند و در بین آنها فضایی برای گذاشتن هر چیز و مخصوصا کتاب وجود دارد.

طراحی خلاقانه صندلی مطالعه


حتما ببینید: کانسپت‌های طراحی پیشخوان آشپزخانه


4- این مدل صندلی به راحتی کتابها و مجلات و روزنامه ها را برای شما نگهداری میکند و دارای فضای کافی برای مجلات و روزنامه های سایز بزرگ است. مزیت این طرح فقط به اینجا خلاصه نمیشود و این صندلی قابلیت نگهداری صفحه مورد نظر شما را دارد و دیگر لازم نیست شما صفحه ای رابه خاطر بسپارید و یا روی آن علامت گذاری کنید.

طراحی صندلی مطالعه

5- این صندلی مخصوص کتابها را به فضایی جذاب برای مطالعه تبدیل کرده است که شما میتوانید تمام روز را در آن سپری نمایید. و دارای یک مکعب بزرگ با فضایی راحت و پشتی گرم و نرم و همچنین فضایی برای فنجان قهوه و فضایی برای ظرف تنقلات است.

طراحی صندلی مطالعه

6- این صندلی با طراحی زیبا در فضا پشتی خود چراغ مطالعه را به همراه دارد. این چراغ مطالعه قابلیت جدا سازی داشته و امکان جانمایی در مکان مورد دلخواه را دارد. علاوه بر این چراغ چرتابل این صندلی خود فضایی برای نگهداری کتاب است.

طراحی خلاقانه صندلی مطالعه

7- این صندلی که بسیار قانون مند و مربع شکل طراحی شده قابلیت نگهداری 80 عدد کتاب را دارد. فضای کتابها به گونه ای طراحی شده که قسمت جلوی صندلی برای کتابهای کوچک و کم حجم و پشت صندلی برای کتابهای قطور تر و رمانهای بزرگ طراحی شده. تعداد 80 کتاب، این صندلی را به کتابخانه ای تبدیل می کند که برای هر اهل مطالعه ای کافی به نظر میرسد.

طراحی صندلی مطالعه

ترجمه از: تحریریه معمارآپ