معمولاً محاسبه قیمت کابینت یک فرایند زمان‌بر و پیچیده است.

در این مقاله، به روشی جدید برای محاسبه قیمت کابینت می‌پردازیم که به شما کمک می‌کند تا به سرعت و با دقت بالا قیمت نهایی کابینت را محاسبه کنید.

محاسبه قیمت کابینت

روش دستی محاسبات

همانطور که میدانید قیمت هر قسمت از کابینت متفاوت است که با ضریب های خاصی به دست می اید.

برای مثال قیمت هر متر کابینت زمینی 60% قیمت هر متر کابینت استاندارد است.

اما به کمک کامپیوتر و برنامه های استاندارد، این فرایند سریعتر ،دقیق‌تر و شفاف تر برای مشتریان انجام می شود.

روش های جدید محاسبه قیمت

  1. به کمک اپلیکیشن های محاسبه گر قیمت کابینت

استفاده از اپلیکیشن های محاسبه گر قیمت کابینت، به مشتریان این امکان را می دهد تا قیمت نهایی کابینت خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری به فروشگاه ها یا مشاوران، محاسبه کنند. این اپلیکیشن ها می توانند اطلاعاتی از قبیل ابعاد فضا، نوع و جنس کابینت، و متریال های استفاده شده در طراحی را دریافت کرده و به مشتریان یک تخمین از قیمت نهایی ارائه دهند. اما مشکل این اپلیکیشن ها این است که برای استفاده حتما باید روی کامپیوتر یا موبایل شما نصب شوند.

  • به کمک سایت مشاهیر

ما با استفاده از روش جدید توانسته ایم قیمت کابینت را به صورت دقیق و سریع محاسبه کنیم. تنها کافی است با ورود به سایت مشاهیر به صورت رایگان از موتور محاسبه گر قیمت آنلاین کابینت استفاده کنید. این روش به شما کمک می کند تا به سرعت قیمت تمام شده کابینت های مورد نظر خود را محاسبه کنید و با دیگر کابینت کاران مقایسه کنید.

روش کار موتور محاسبه گر:

پس از ورود به سایت مشاهیر در پایین موتور محاسبه گر روش کار با آن گفته شده اما به طور خلاصه باید گفت به راحتی با ارائه متراژ دیوار ها و همچنین متریال مورد نظر موتور محاسبه گر قیمت تمام شده کابینت را برای شما محاسبه می کند.

محاسبه متراژ کابینت:

برای محاسبه متراژ کابینت کافی است ابعاد درب و پنجره و همچنین ماشین های ظرف شویی و لباس شویی و یخچال و گاز مبله را از ابعاد دیوار ها کم کنیم.

البته باید گفت سایت مشاهیر به طور خودکار برای محاسبه قیمت تمام این محاسبات را انجام می دهد

همچنین با مراجعه به سایت میتوانید محاسبه متراژ کابینت خود را به صورت آنلاین انجام دهید

مزایا گروه مشاهیر

  • سرعت بالا در محاسبه قیمت
  • سادگی استفاده از ابزار
  • بدونه نیاز به نصب برنامه
  • راهنمای استفاده از آن
  • راهنمای محاسبه متراژ

همچنین اگر به دنبال بهترین کابینت ساز در اصفهان هستید می توانید ساخت کابینت خود را به گروه مشاهیر بسپارید تا با قیمت ارائه شده توسط موتور محاسبه گر صاحب یک کابینت درجه اول شوید.