معرفی 2 نمونه آپارتمان با متریال سنگ مرمر و چوب

معمار آپ در این مطلب به شما عزیزان دو نمونه آپارتمان با متریال سنگ مرمر و چوب معرفی می کند که در آن ها ترکیب عظیمی از متریال سنگ مرمر و چوب مشاهده می شود که موجب لوکس شدن فضای داخلی شده است. قسمت هایی مانند کف پوش حمام و آشپزخانه با استفاده از سنگ مرمر پوشانده شده است. و کف پوش دیگر فضا ها و مبلمان و پانل ها از چوب استفاده شده است.

 

1- اولین آپارتمان با متریال سنگ مرمر و چوب ، در طراحی داخلی آن لوستر هایی رنگی به شکل گوی در بالای میز ناهار خوری از سقف آویزان شده اند که با تم خاکستری رنگ خانه مطابقت دارد. و هم چنین دیوار پشت تلویزیون نیز با استفاده از چوب و سنگ مرمر ساخته شده است که باعث خلق یک فضای زیبا و جذاب در خانه شده است. تلویزیون بر روی پانل های چوبی نصب شده است که نیمه پایینی آن از سنگ مرمر سفید با رگه های خاکستری و طلایی رتگ ساخته شده است. در قسمت بالای پانل های چوبی و هم چنین در حدفاصل چوب و سنگ مرمر نورپردازی به وسیله یک نوار از لامپ های LED دار تعبیه شده است.

آپارتمان با متریال سنگ مرمر و چوب

در مقابل مبل های راحتی دو میز جلو مبلی با فریم های سیاه رنگ قرار گرفته که سطح آن از سنگ مرمر ساخته شده است. در پشت این مبل ها فضای آشپزخانه قرار گرفته است که حد فاصل کابینت های آن با سنگ مرمر پوشیده شده است.

در اتاق خواب این خانه یک آباژور پایه بلند در کنار تخت خواب دو نفره خاکستری رنگ قرار دارد. که شبیه به آباژور روی پاتختی می باشد. در دیوار مجاور تخت فضایی با درب های شیشه ایی دودی رنگ قرار دارد که محل نگهداری لباس و وسایل می باشد و به نوعی شبیه به یک بوتیک لباس می باشد. در پشت تخت یک آیینه قدی بر روی دیوار نصب شده که تصویری از این فضای شیشه ایی را بازتاب می دهد. کف پوش چوبی اتاق خواب تا این فضا نیز امتداد دارد.

آپارتمان با متریال سنگ مرمر و چوب

در روبروی تخت نیز یک حجم چوبی قرار دارد که درون آن یک شومینه با طرحی مدرن تعبیه شده است. و اتاق را به دو منطقه مجزا تقسیم کرده است. قسمت پایینی شومینه از سنگ مرمر ساخته شده است. پشت این دیوار تقسیم کننده چوبی یک میز کار قرار گرفته است. در داخل این دیوار تقسیم قفسه ایی تعبیه شده که در داخل آن چند کتاب قرار دارد که به راحتی از طرف میز و اتاق خواب قابل دسترسی می باشد.

آپارتمان با متریال سنگ مرمر و چوب

در حمام مدرن این آپارتمان یک وان حمام و توالت فرنگی بژ رنگ وجود دارد و دیوار های حمام نیز از سنگ مرمر هستند. شیرآلات فلزی نیز به رنگ سیاه می باشند.

آپارتمان با متریال سنگ مرمر و چوب

آپارتمان با متریال سنگ مرمر و چوب


حتما ببینید : 10 طرح نقشه جهان برای طراحی دیوار ساده


2- دومین آپارتمان با متریال سنگ مرمر و چوب ، یک خانه تابستانی است که در یک منطقه مجلل لوکس در اطراف شهر سن پترزبورگ، روسیه واقع شده است. در قسمت ورودی این خانه یک کنسول قرار دارد که زیر آن لامپ های LED دار تعبیه شده است. بر روی این کنسول نیز یک آیینه قدی وجود دارد که در دو طرف این آیینه پانل های جوبی قرار گرفته اند.

طراحی آپارتمان با سنگ مرمر و چوب

در فضای نشیمن یک کاناپه L شکل به رنگ بژ قرار دارد که در زیر آن یک فرش وجود دارد که که رنگ های فرش با طرح سنگ مرمر مطابقت دارد. دیوار پشت تلویزیون نیز از ترکیب سنگ مرمر و پانل های چوبی ساخته شده است. رگه های طلایی رنگ سنگ مرمر با تن روشن چوب هماهنگی دارد. یک کنسول سفید ساده در زیر تلویزیون بر روی دیوار نصب شده است. کف پوش نیز از جنس چوب با طرح (استخوان شاه ماهی) می باشد که تا کف پوش سنگ مرمر آشپزخانه امتداد یافته است.

یک پانل چوبی فضای آشپزخانه را از نشیمن جدا می کند که دید بصری زیبایی را ایجاد کرده است. در آشپزخانه کابینت هایی به رنگ بژ و کف پوش سنگ مرمر وجود دارد. یک جزیره در این فضا طراحی شده که پایه های آن چوبی می باشد و بر وری آن گاز صفحه ایی قرار گرفته است. لوستر های سفید مشکی با طرحی منحصر به فرد از سقف آویزان شده اند که با سنگ سفید مرمر همخوانی دارند.

طراحی داخلی آپاراتمان

در راهرو، کمد های سرتاسری دیواری با درب های کشویی از سنگ مرمر و چوب ساخته شده اند. در یک دیوار بتنی سفید فضایی برای قرار دادن گلدان و وسایل دکوری تعبیه شده است.

در اتاق خواب نیز یک تخت دو نفره قرار گرفته که دیوار پشت آن از ترکیب سنگ مرمر و چوب ساخته شده است. و چهار پانل سنگ مرمر  با نور پس زمینه روشن می شوند. هم چنین در قسمتی از دیوار نیز دو دیوارکوب طلایی رنگ نصب شده است. در روبروی تخت نیز پانل های سنگ مرمر بر روی دیوار نصب شده است و یک میز توالت زیبا ایجاد شده است. صندلی چرمی نیز جلوی میز توالت قرار گرفته است. کف پوش اتاق خواب نیز چوبی می باشد.

طراحی داخلی آپاراتمان

در داخل حمام این آپارتمان با متریال سنگ مرمر و چوب نیز از سنگ مرمر مانند یک اثر هنری بر روی دیوار ها و کف حمام استفاده شده است. شیرآلات و لوازم جانبی نیز سیاه رنگ می باشد. در قسمت دیگری از حمام یک کمد چوبی قرار گرفته که تا سقف امتداد یافته و به یک سقف کاذب چوبی منتهی شده است. در لبه های آیینه قدی حمام نیز لامپ های LED دار تعبیه شده که فضا را روشن می کند. هم چنین در قسمت سقف کاذب نیز به منظور روشنایی فضا لامپ های LED دار تعبیه شده است.

طراحی آپارتمان با سنگ مرمر و چوب

طراحی داخلی آپاراتمان

طراحی آپارتمان با سنگ مرمر و چوب

منبع : home designing

ترجمه : از تحریریه معمارآپ