خانه ویلایی میلیون دلاری ELLEN DEGENERES

اگر شما از نظر مالی غنی هستید و ارزش تاریخی یک ساختمان و حفظ حریم خصوصی برایتان حائز اهمیت است. خانه ویلایی میلیون دلاری سابق ELLEN DEGENERES در بورلی هیلز (Beverly Hills)، کالیفرنیا برای شما مناسب ترین گزینه است. ارزش این ویلا در سال 2012، 17.5 میلیون دلار ارزیابی شده بود و در حال حاضر قیمت آن 34 میلیون دلار می باشد.

خانه ویلایی میلیون دلاری

معمار مشهور، Hal Leavitt این خانه ویلایی را در منطقه Trousdale طراحی و ساخته است. این عمارت در سال 1556 برای دایان (Diane) و چارلز اسکوراز Charles Skouras Jr که مالک بخشی از یک گروه تئاتر بودند ساخته شده است. این معمار معروف هم چنین برای دیان مارتین (Dean Martin) و استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) نیز خانه های زیبایی طراحی کرده است.

خانه ویلایی میلیون دلاری

این خانه ویلایی در سال 2002 به طراح داخلی Kelly Wearstler و شوهرش فروخته شد. و سپس در سال 2006 به کارگردان هالیودی رابرت کورت (Robert Cort) فروخته شد. به گفته نیویورک پست، Robert Cort این عمارت لوکس و زیبا را در سال 2012 به مبلغ 17.5 میلیون دلار به ELLEN DEGENERES فروخت.

خانه ویلایی میلیون دلاری

این خانه ویلایی برای سوپر استار های معروف و مدیرانی مناسب می باشد که به دنبال حفظ حریم خصوصی ساختمان لوکسی، با در های بزرگ در محوطه و هم چنین فضای پارکینگی پوشیده شده از شاخ و برگ انبوه درختان می باشند.

خانه تفریحی

این خانه ویلایی دارای 5 اتاق خواب می باشد. و هم چنین دارای پنجره های سرتاسری می باشد که از  طریق فضای ناهار خوری به تمام فضا های ساختمان و محوطه ی حیاط و استخر دید کاملی را ارائه می دهد. و زمانی که در خانه حضور دارید می توانید از مشاهده طبیعت و محیط لذت ببرید.

خانه تفریحی

این عمارت هم چنین شامل یک اتاق موسیقی، کتابخانه، محل نگهداری نوشیدنی (Bar) و اتاق بازی است. یکی از اتاق خواب ها به یک باشگاه خانگی تبدیل شده است و حمام اصلی دارای دو حمام جداگانه می باشد.


حتما ببینید: ایده های خلاقانه دکوراسیون – دیوار های خود را با نقاشی های هنری از شهر های مورد علاقه تان پر کنید


سایر تصاویر پروژه خانه تفریحی میلیون دلاری ELLEN DEGENERES

طراحی ویلا

طراحی داخلی ویلا

طراحی داخلی ویلا

منبع : elledecor

ترجمه : از تحریریه معمارآپ