ایده‌های هنر مدرن در دکوراسیون داخلی

طرح دکوراسیون هر اتاق می تواند به قطعه ای از هنر ناب تبدیل شود. استفاده از هنر مدرن در دکوراسیون داخلی یکی از راه‌ها برای این کار می باشد. در این مطلب با سایت معمارآپ همراه باشید تا با نمونه های درخشان از این تئوری آشنا شوید. در این تصاویر می توانید آثار بزرگ و رنگارنگ هنر مدرن مارک لاورنس از آلفارتا جورجیا را در دکوراسیون داخلی مشاهده فرمایید.

هنر مدرن در دکوراسیون

در این طرح از رنگ‌های خنثی استفاده شده است. مانند این مبل راحتی و قالیچه و همان گونه که ملاحظه می فرمایید برخی کارها مانند این نمونه در این تصویر نه تنها رنگ های کم رنگ را جذب می کند بلکه با طیف رنگ کار می کند و هر رنگ به یک کوسن سیاه می رسد. در این کار هنری نباید دیوارتان به صورت یک طیف ظاهر شود، بلکه باید به صورتی باشد که با همه رنگ های مورد نظر از روشن تا تیره، کار کند.


حتما ببینید: ایده طراحی خانه مدرن با رنگ های متنوع


هنر مدرن در دکوراسیون

کار هنری می‌تواند با رنگی شروع شود که هرگز برای شروع کار مناسب نبوده است اما با اضافه کردن یک تغییر در کل آن، می توان آن را به طرحی جالب تبدیل کرد. با حفظ کار هنری در حالت انتزاعی، نمی توان ریسک کرد و تم های جدید را با پاشیدن رنگ ایجاد کرد. کاسه ی تک روی میز، با یک رنگ متضاد در اینجا به خوبی ظاهر شده است.

دکوراسیون داخلی با هنر مدرن

ایده های هنر مدرن در دکوراسیون

ایده های هنر مدرن در دکوراسیون

حتما باید دقت کنید که کارهای هنری مدرن نباید تند و خشن باشد. برای مثال در این طرح لطافت و زنانگی به خوبی به چشم می خورد.

دکوراسیون مدرن

دکوراسیون مدرن

دکوراسیون مدرن

 

ترجمه: معمارآپ