طراحی لامپ Philips توسط Ericsson

لامپ Philips : در لس آنجلس برای خیابان ها از یک نوع لامپ با تکنولوژی جدید استفاده می کنند که حتی بلایای طبیعی نیز خدمات رسانی آن را دچار اختلال نمی کنند. این لامپ های مدرن حاصل تلاش و فکر طراحی به نام Ericsson (اریکسون) می باشند. این طراح این لامپ های مدرن را Philips (فیلیپس) نام گذاری کرد، این لامپ ها به LED و فناوری وایرلس 4G LTE مجهز شده‌اند. این لامپ‌ ها پاسخگوی نیاز شهروندان و مراکز تجاری در نواحی پرجمعیت شهر هستند.

لامپ Philips

از مزایای این ابر سازه هوشمند به لس آنجلسی ها، بهبود محیط زیست، ایجاد فرصت شغلی و کاهش مالیات است. دکل‌ های برق به این سیستم کارا مجهز شده اند که باعث کاهش هزینه های برق می شود و از میزان بار روی سوخت های فسیلی زمین نیز کاسته می شود.

لامپ Philips


حتما ببینید: طراحی داخلی رستوران 240 متری با تم مکزیکی مدرن


این تکنولوژی جدید برای اولین بار نیست که در لس آنجلس خلق می شود. و قبلا شهر لس‌آنجلس به عنوان اولین شهر آمریکای شمالی از شرکت CityTouch (سیتی تاچ) استفاده کرده است؛ که تکنولوژِی این شرکت استفاده از یک نوع لامپ خیابان با سیستم ابری بود که در کنار کارایی، با محیط‌ زیست نیز سازگار بود. طبق گزارش Ericsson پیش‌بینی می‌شود تا سال ۲۰۲۰، این ترافیک سلولی نه برابر حال حاضر شود. همه کسانی که در این پروژه همکاری دارند؛ امیدوارند که لس‌ آنجلس با ارتقای جدی، خود را به عنوان یک کلان‌ شهر پر رونق حفظ کند و به یک الگو برای دیگر شهر ها تبدیل شود.

طراحی لامپ Philips توسط Ericsson

طراحی لامپ

طراحی لامپ Philips توسط Ericsson

منبع: inhabitat

ترجمه از: تحریریه معمار آپ