طراحی 50 نمونه دفتر کار خانگی مدرن

هر فردی در منزل خود نیازمند یک دفتر کار خانگی می باشد تا بعضی از کار های خود را چه به صورت نوشتاری و یا با استفاده از لب تاپ انجام دهد. اگر شما یک کارمند اداری نیستید، ممکن است برای مرتب کردن صورت حساب و مکاتبات خانواده خود، نیاز به یک دفتر کار خانگی داشته باشید. حتی فرزندان شما نیز نیاز به مکانی برای مطالعه و تمرکز بر روی تکالیف و یا انجام تحقیقات کامپیوتری دارند. نیاز های شما هر چه که باشد، شما به یک دفتر کار خانگی نیاز دارید. معمارآپ در این مطلب  50 نمونه طراحی دفتر کار خانگی مدرن را به شما معماران و علاقمندان به طراحی داخلی نشان می دهد تا الهام بخش ایده ایی نو برای طراحی دکوراسیون فضای مطالعه و کار شما باشد.

 

1- در این دفتر کار خانگی ، یک میز بزرگ دو طرفه با دو کاربری قرار گرفته است. اگر شما  قصد داشته باشید تا یک فضای کار دو منظوره در خانه خود داشته باشید. و از فضای کاری خود به عنوان یک اتاق ناهار خوری استفاده کنید. این ایده بسیار ایده عالی برای شما است. زیرا فقط با افزودن چند صندلی دیگر، شما یک فضای غذا خوری خواهید داشت. فقط این ایده نیازمند به یک فضای بزرگ است.

دفتر کار خانگی

2- اگر شما در فضای دفتر کار خانگی خود نیاز به فضای زیادی برای نگهداری مقالات، فایل ها و کتاب های خود هستید می توانید مانند تصویر زیر در اطراف فضای خود کابینت ها و قفسه هایی را اعمال کنید.

3- یک میز را می توان در هر جایی قرار داد. پشت مبل یک مکان ایده آل است. زیرا طول یک مبل با طول یک میز همخوانی دارد. قفسه های تزئینی پشت مبل نیز می توانند کاربری دو گانه را به عنوان فضای ذخیره سازی دفتر کار داشته باشند.

4- این فضای کار سه گانه دارای سه صندلی مختلف با شکل و رنگ های متفاوت است. که با استفاده از گیاهان دیواری رنگی دیزاین شده است.

5- با استفاده از یک دیوار پارتیشن این فضا به عنوان یک اتاق جداگانه تفکیک شده است بدون آن که به طور کامل از سالن نشیمن جدا شود.

دفتر کار خانگی

6- در این دفتر کار چوبی دو صندلی هیرمن میلر آیرن (Herman Miller Aeron) بین دو میز مخصوص چوبی دفتر کار خانگی قرار گرفته اند.

7- این دیوار پارتیشن بلند مانع حواس پرتی در زمان کار می شود. اما به طور کامل فضا را از نشیمن جدا نمی کند و در هر دو طرف فضایی برای رفت و آمد وجود دارد. یک صندلی چرخ دار نیز به سرعت بر روی کف پوش و بین قفسه های دیواری و میز حرکت می کند.

8- یک دفتر کار خانگی کوچک نیز می تواند از امکاناتی مانند مبلمان متناسب، میز و قفسه های دیواری برخور دار باشد. در این فضا میز به کمد و قفسه هایی دیواری به شکل یکپارچه متصل شده است. در اطراف پنجره نیز چندین تابلوی تک رنگ شیک بر روی دیوار نصب شده است. در زیر میز یک سطل زباله با طرحی منحصر به فرد دیده می شود. هم چنین بر روی میز کار یک چراغ مطالعه قرار دارد.

دفتر کار خانگی

9- این دفتر کار خانگی دارای یک دیوار کشویی است که می تواند به طور کامل باز یا بسته شود. و زمانی که مالک خانه احتیاج به یک فضای آرام داشته باشد می تواند به طور کامل این درب را ببندد.

10- تقارن با قرار دادن دو آباژور پایه بلند در هر دو طرف فضا، در این دفتر کار خانگی مدرن حفظ می شود. این دفتر کار بروی یک پلت فرم در مقابل یک پنجره با چشم اندازی زیبا ایجاد شده است.


حتما ببینید : ایده هدیه – چاپ تایپوگرافی برای افرادی که فونت، حروف و نماد ها را دوست دارند


سایر تصاویر طراحی 50 نمونه دفتر کار خانگی مدرن

دفتر کار خانگی

 طراحی داخلی دفتر کار خانگی مدرن

 طراحی داخلی دفتر کار خانگی مدرن

 طراحی داخلی دفتر کار خانگی مدرن

 طراحی داخلی دفتر کار خانگی مدرن

طراحی دفتر کار

طراحی دفتر کار

طراحی دفتر کار

طراحی دفتر کار

طراحی دفتر کار

منبع : home designing

ترجمه : از تحریریه معمارآپ