طراحی داخلی آپارتمان با دکوراسیون آبی قرمز و سبز

این آپارتمان مدرن در شهر مسکو، روسیه واقع شده که با مساحت 80 متر مربع توسط استودیو معماری ATO Studio طراحی شده است. این آپارتمان با دکوراسیون آبی قرمز و سبز دید بصری زیبایی را ایجاد کرده است. در فضای نشیمن این آپارتمان دو تابلو نقاشی مدرن به سبک کوبیسم بر روی دیوار نصب شده است. طراحی این آپارتمان شامل مبلمان مدرن خارق العاده، شلف های سفارشی، دیوار های رنگی، سقف سفید، ترکیب رنگ های آبی، سبز، قرمز و صورتی می باشد.

آپارتمان با دکوراسیون آبی قرمز و سبز

در فضای نشیمن علاوه بر دو تابلو هنری به سبک کوبیسم، دو صندلی مدرن خاکستری روشن به شکل زاویه دار دیده می شود که به عنوان یک شکست از پالت رنگی اتاق می باشد. میز جلو مبلی دایره ایی شکل و طرح دایره روی فرش با الهام از شکل های دایره ایی تابلو نقاشی رو دیوار استفاده شده اند.

بر روی مبل آبی نشیمن یک کوسن سبز رنگ قرار داده شده است. پایه های مبل از چوب کاج ساخته شده است. رنگ میز جلو مبلی پایه بلند دایره ایی شکل متناسب با رنگ قرمز کف و دیوار پنجره می باشد.

در کنار مبل های نشیمن یک آباژور پایه بلند به سبک مینیمالیستی قرار دارد. و پنجره نشیمن نیز دارای پرده های ساده سفید و کرکره ایی می باشد.

در زیر تلویزیون، یک کنسول رنگارنگ قرار گرفته است که کاملا با سبک اتاق و آثار هنری همخوانی دارد. درب های این کنسول آبی، قرمر، سبز و سیاه می باشد که دارای دستگیره هایی به شکل هندسی می باشد. در کنار کنسول یک میز آبی Tam-Tam قرار دارد که با بلندگو های آبی دایره ای شکل بالای کنسول، مطابقت دارد.

آپارتمان با دکوراسیون آبی قرمز و سبز

دور تا دور تلویزیون یک قاب قرمز رنگ قرار دارد که در اطراف و قسمت بالا و پایین شیشه های باریکی را نگه می دارد. و هیچ وسیله تزئینی روی این سطوح شیشه ایی قرار نگرفته است. در کنار کنسول یک کمد دیواری قرار دارد که در قفسه های آن چند کتاب و یک مجسمه فیل آبی رنگ قرار داده شده است.

در مجاورت نشیمن، فضای غذا خوری و آشپزخانه قرار دارد که ترکیب و مطابقت رنگ در این فضا نیز تکرار شده است.

در چارچوب فضایی که به اتاق خواب منتهی می شود دو کمد دیواری با قفسه هایی که در آن تعبیه شده مشاهده می شود که در این قفسه ها چند کتاب و وسایل تزئینی قرار داده شده است. میز ناهار خوری دارای یک طراحی غیر معمول با سطحی سیاه و پایه های سبز رنگ می باشد. در پشت میز غذا خوری، آشپزخانه قرار گرفته است که کابینت های آن ترکیبی از رنگ های سبز و خاکستری و قرمز می باشد. بر روی میز غذا خوری یک لوستر مدرن با گویی های شیشه ایی از سقف آویخته شده است. صندلی های ناهار خوری همانند مبل نشیمن، آبی رنگ با پایه های چوبی می باشند.

آپارتمان با دکوراسیون آبی قرمز و سبز

اتاق خواب اصلی این آپارتمان با دکوراسیون آبی قرمز و سبز ، دارای یک تخت قرمز رنگ می باشد که با یک صندلی آکریلیک و رادیاتور قرمز رنگ هماهنگ شده است. بر روی دیوار پشت تخت خواب نیز دو دیوارکوب طلایی نصب شده است. این دیوار با کاغذ دیواری با تصویر زمینه چاپی سبز رنگ تزئین شده است. که دور تا دور این کاغذ دیواری با یک قاب قرمز رنگ احاطه شده است. طرح سبز کاغذ دیواری با کف سبز رنگ اتاق مطابقت دارد. هم چنین در زیر تخت یک فرش آبی رنگ مشاهده می شود. در قسمت دیگری از اتاق یک میز مطالعه چوبی تیره با صندلی تیره قرار دارد که هر دو دارای فریم قرمز رنگ هستند.


حتما ببینید : ایده های خلاقانه دکوراسیون – دیوار های خود را با نقاشی های هنری از شهر های مورد علاقه تان پر کنید


سایر تصاویر طراحی داخلی آپارتمان با دکوراسیون آبی قرمز و سبز

آپارتمان با دکوراسیون آبی قرمز و سبز

طراحی دطراحی داخلی آپارتماناخلی آپارتمان

طراحی داخلی آپارتمان

 

طراحی داخلی آپارتمان

طراحی داخلی آپارتمان

طراحی آپارتمان

طراحی آپارتمان

منبع : home designing

ترجمه : از تحریریه معمارآپ