طراحی خانه با دکوراسیون قبیله ایی

این خانه زیبا به نام “میلان” یا “Milan” قبلا توسط Paulina Arcklin طراحی و ساخته شده است ولی بعدا تغییراتی در دکوراسیون داخلی آن اعمال شده است. عناصر مدرن و زیبای دکوراسیون قبیله ایی در تمام فضا های این خانه مشاهده می شود و هم چنین یک وان حمام در مرکز اتاق نشیمن قرار گرفته است. آپارتمان میلان قبلا یک فضای کوچک استودیوی عکاسی به مساحت 90 + 15 متر مربع بوده است. یک فضای نیم اشکوب که قبلا تاریکخانه بوده است به یک اتاق خواب تبدیل شده است. تقریبا تمام مبلمان و وسایل دکوری عجیب و غریب این خانه دست دوم می باشد ولی ظاهری جدید و جذاب را به نمایش گذاشته است.

دکوراسیون قبیله ایی

در فضای نشیمن این خانه دو لوستر Ay Illuminate Z1 از سقف آویخته شده اند. عناصر جدید و لوکس قبیله ای در قالب لامپ های فیبر نخل Kasbah جای داده شده اند. که کاملا با عناصر چوبی خام روستایی در اتاق ارتباط برقرار می کنند. دو لوستر دیگر نیز در قالب لامپ های فیبر نخل Kasbah جای داده شده اند که در انتهای فضا قرار گرفته اند.

هر قسمتی از فضای این خانه را که مشاهده کنید. وسایل دکوری جالب و عجیب و غریب را می بینید. طرح رنگ آمیزی این فضا به این معنی است که می توان بدون هرج و مرج فضایی ملایم را ایجاد کرد.

کف پوش چوبی خانه به رنگ سفید می باشد. که اندازه هر قطعه آن (140 × 55 × 5 سانتی متر) می باشد. این چوب ها در هلند تهیه شده و سپس به این خانه منتقل شده است. یک میز قهوه ایی چوبی با چهار پایه نیز در مقابل کاناپه سفید رنگ قرار گرفته است.

در پشت کاناپه قبلا یک بار خانگی از یک سینک به سبک بلفاست بوده است، اما در حال حاضر با یک کنسول و سبد های ذخیره سازی چوب خیزران جایگزین شده و به سبک جدید دکوراسیون قبیله ایی خانه اضافه شده است. بر روی این کنسول یک آباژور به سبک قبیله ایی قرار داده شده که بر روی دیوار و پشت این آباژور یک تابلو با تصویر سیاه و سفید نصب شده است.

یک قفسه سفید رنگ نیز در گوشه ایی از فضا قرار داد شده است که در داخل آن لوازم دکوری قبیله ایی و چند جفش کفش قرار داده شده است. به نظر می رسد که هر یک از لوازم خانگی خانه به طور کامل از نظر زیست محیطی تهیه شده اند، به طوری که آن ها به مقصد نهایی داستان خود رسیده اند.

دکوراسیون قبیله ایی

در طرف مقابل اتاق نشیمن، یک وان حمام قرار داده شده است. در کنار این وان یک چهار پایه چوبی به عنوان محلی برای نگهداری شامپو و صابون در نظر گرفته شده است. و این واقعا طرح باز زندگی است.

در قسمت انتهایی فضای این خانه، آشپزخانه و فضای ناهار خوری به اندازه ای بزرگ ساخته شده است. در فضای آشپزخانه کابینت های سفید رنگ طراحی شده است. و هم چنین یک اجاق گاز و سینک ظرفشویی با طرح منحصر به فردی بر روی یک جزیره مرکزی سفید رنگ قرار گرفته است.

در فضای غذا خوری دو لوستر از سقف آویخته شده اند. و میز وصندلی هایی با طرح خاص و منحصر به فرد چیده شده است. بر روی صندلی ها خز مصنوعی قرار گرفته است.  بر روی میز غذا خوری وسایل دکوری قبیله ایی قرار دارد. لوازم آشپزخانه در یک قفسه و در کنار میز و صندلی غذا خوری قرار گرفته است. هم چنین در این فضا دو کمد لباس به رنگ سفید نیز وجود دارد. در فضای آشپزخانه یک یخچال سفید، لوستر مشکی رنگ و دو سطل زباله با تفکیک زباله به منظور بازیافت قرار گرفته است.

در قسمت دیگری از این خانه یک گلدان قرار دارد که شاخه های آن در مقابل دیوار های سفید رنگ یک چشم انداز زیبا را در فضای خانه ایجاد کرده است. درب خانه با یک ایده منحصر به فرد با قرار دادن عکس سیاه و سفید با استفاده از پانل های شیشه ایی مربع شکل تزئین شده اند. این ایده علاوه بر زیبایی، حریم خصوصی را به طور کامل حفظ کرده است.

در قسمت دیگری از فضا چند پله وجود دارد که به یک نیم طبقه سفید رنگ و ساده که به عنوان اتاق خواب مورد استفاده قرار می گیرد منتهی می شود. در این فضا علاوه بر تخت خواب، یک پستو نیز به منظور اتاق تعویض لباس تعبیه شده است. در این فضا نیز مانند سایر فضا های خانه از دکوراسیون قبیله ایی مدرن و شیک استفاده شده است.


حتما ببینید : طراحی خلاقانه صندلی برای ایجاد یک فضای خصوصی


سایر تصاویر پروژه طراحی خانه با دکوراسیون قبیله ایی

دکوراسیون قبیله ایی

دکوراسیون قبیله ایی

طراحی آپارتمان با دکوراسیون قبیله ایی

طراحی آپارتمان با دکوراسیون قبیله ایی

طراحی آپارتمان با دکوراسیون قبیله ایی

طراحی داخلی آپارتمان

طراحی آپارتمان با دکوراسیون قبیله ایی

طراحی داخلی آپارتمان

طراحی داخلی آپارتمان

طراحی داخلی آپارتمان

منبع : .home designing

ترجمه : از تحریریه معمارآپ