طراحی لامپ های فلاس استرینگ

لامپ های فلاس استرینگ (FLOS String Lights) توسط هنرمندی به نام مایکل آناستاسید طراحی شده است و برای بیننده زیبایی و ساختار مدرن را تداعی می کند. در طراحی این لامپ آناستاسید با استفاده از ظاهری یکنواخت و زیبا در پیرامون طرح معماری شفاف و جلا دار، که نقش و نورپردازی زیبایی را به محیط می دهد، زیبایی ابعاد هندسی را به ببیننده یادآور می شود. امکان دسترسی به این لامپ در سال 2013 به صورت محدود در اروپا بود، که به شکل باورنکردنی با شروع کارش در آمریکا بعد از دریافت جایزه EDIDA2014 در بخش روشنایی تغییر کرد.

لامپ های فلاس استرینگ توسط مایکل آناستاسید

این هنرمند درباره ایده خود به این صورت توضیح میدهد: این لامپ ها ناشی از سه چیز است.هنگام سفر در قطار می نشینم و از پنجره بیرون را نگاه می کنم، رشته های الکتریکی روی تیرهای برق را می بینم. زمانی که فطار سرعت می گیرد خودم را در نظم کامل میان این رشته های الکتریکی می بینم.لامپ های فلاس استرینگ منعکس کننده کامل توانایی و قدرت این هنرمند از بیان اندیشه و ایده تقسیم منظم فضا به محیط داخلی می باشد.

لامپ های فلاس استرینگ توسط مایکل آناستاسید

محتوای این طرح به جهت استفاده از نقش و تصویر ذهنی لامپ ها، در دهکده ایی کوچک که مردم در آنجا در کنار یکدیگر زندگی می کنند و زندگی روزمره خویش را می گذارنند عنوان شد.

این لامپ ها به کاربر اجازه می دهد تا به هر شکل و صورتی از آن ااستفاده کنند. امکان دارد کسی بخواهد تصویر ذهنی خود را با ترسیم فضایی از ابعاد و زوایای هندسی و با خطوط راست در کمترین فضای ممکن به دست بیاورد. و این عامل زیبایی ذاتی و درخشندگی در این طرح محسوب می شود.

لامپ های استرینگ لایتس دارای دفترچه راهنمای نصب، استفاده و نرم افزارهای مربوط به تلفن هوشمند است. و همچنین دارای ویدئوهای آموزشی کوتاه، که به کاربر نشان می دهد چگونه این لامپ ها به عنوان کانون مرکزی دکوراسیون داخلی شما قرار می گیرند.


حتما ببینید: طراحی مجسمه با ۳۰۰۰ کره شیشه ای دست ساز در شیکاگو


سایر تصاویر پروژه طراحی لامپ های فلاس استرینگ

لامپ های فلاس استرینگ توسط مایکل آناستاسید

لامپ های فلاس استرینگ

لامپ های فلاس استرینگ

لامپ های فلاس استرینگ

منبع:  evolo

ترجمه: تحریریه معمارآپ