40 نمونه طراحی داخلی اتاق نشیمن با تم خاکستری

اتاق نشیمن خاکستری : می خواهید اتاق نشیمن را بازسازی کنید اما مطمئن نیستید از کجا شروع کنید؟ رنگ خاکستری را برای آن انتخاب کنید. دیگر نگران اتاق های گرفته، بلوک های دفتری خسته کننده، یا دیوارهای رنگ نشده نباشید، خاکستری، رنگی است که موجب می شود اتاق کوچک تر دیده شود، اینکه اثاثیه ی اتاق شبیه به اثاثیه ی معاصر باشند، ریسک بزرگی است. پله های به سبک لگو درون دیوار سیمانی، در میان صندلی های راحتی L شکل برش می خورند. رنگ های 50% تیره هستند، و کوسن های چرمی زغالی استفاده می شوند، قفسه های روشن شده با LED و شعله ی آتش بر این زیبایی می افزایند. اینها را با دیوارهای خاکستری روشن، عکس های تک رنگ و ستون های کرینتی روشن می کنیم. شیک بودن با الهام گرفتن از 40 اتاق نشمین خاکستری ما به مرز فوق العاده و به روز خود می رسد.

ترکیب سبز و خاکستری، نمای پرطراوتی را ایجاد می کند. برگ های استوایی و نارگیل در این فضای داخلی سفید و خاکستری، نمای زیبایی بر روی دیوار آجری ایجاد کرده اند، میزهای قهوه خوری عثمانی و اسکاندیناوی با این فصا همخوانی دارند.

اتاق نشیمن خاکستری، سبک های زیادی دارد. این نمای خاکستری روشن با شش عکس تک چهره ، میزهای چرمی مربعی، و اثاثیه ی مستطیلی، نمای اسکاندیناوی را زنده می کند. شومینه ی با ستون یونانی در یک گوشه، تأکید بیشتری بر خاص بودن این نما دارد. برای دیدن نماهای داخلی بیشتر در این سبک، مطالب 50 اتاق نشمین الهام گرفته از سبک اسکاندیناوی را ببینید.

معماری داخلی اتاق نشیمن

آیا طراحی داخلی اسکاندیناوی تیره را ترجیح می دهید؟ دیوارها را سیاه می کنیم، کف را با کاشی های تیره می-پوشانیم و عکس یک گربه را به نما اضافه می کنیم. این باعث برجستگی نما می شود.

دکوراسیون اتاق نشیمن

صندلی هایی به رنگ خاکستری روشن تر، تور صنعتی و انواع کاکتوس ها، موارد جالبی برای این نما هستند.

دکوراسیون اتاق نشیمن خاکستری

یک طراحی ساده اما کاربردی به رنگ خاکستری. دیوار بتنی صاف این نمای سیاه و خاکستری توسط نمای پلکانی هنری، میز قهوه خوری بیضی شکل انتزاعی و صندلی های L شکل، تزئین شده است.


حتما ببینید: طراحی فروشگاه ساعت با طرحی مینیمال


دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن

سایر تصاویر از ابده های طراحی داخلی اتاق نشیمن خاکستری :

40 نمونه طراحی داخلی اتاق نشیمن با تم خاکستری

اتاق نشیمن

اتاق نشیمن خاکستری

دکوراسیون اتاق نشیمن با تم خاکستری

دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن با تم خاکستری

طراحی داخلی اتاق نشیمن

معماری داخلی اتاق نشیمن با تم خاکستری

طراحی داخلی اتاق نشیمن با تم خاکستری

40 اتاق نشیمن خاکستری که کمک میکنند اتاق شما شیک تر نظر برسد

40 اتاق نشیمن خاکستری که کمک میکنند اتاق شما شیک تر نظر برسد.

منبع: home-designing

ترجمه: از تحریریه معمارآپ