معرفی 36 نمونه حمام مدرن با تم خاکستری و سفید

حمام ها اغلب به عنوان مکانی برای آرامش ذهن و جسم استفاده می شوند. برای آرامش جسم و ذهن و تمدد اعصاب دوش گرفتن در زیر یک بخار آب گرم بسیار لذت بخش و مفید خواهد بود. طراحی حمام مدرن با تم خاکستری و سفید یک فضای آرامش بخش را برای شما فراهم می کند که در آن می توانید تنش هایی را که در طول روز داشته اید از تن بزدایید. بنابراین معمارآپ در این مطلب 36 نمونه ایده طراحی و دکوراسیون حمام مدرن با تم خاکستری و سفید را به شما معماران و علاقمندان به معماری معرفی می کند تا الهام بخش ایده ایی نو برای طراحی شما عزیزان باشد.

 

1- شیرآلات طلایی رنگ یک ظاهر لوکس و لاکچری را به این حمام با تم خاکستری و سفید بخشیده است. دو میز ساخته شده از سنگ مرمر نیز با دیوار های سنگی مطابقت دارند.

حمام مدرن با تم خاکستری و سفید

2- در این حمام مستر با تم خاکستری و سفید در قسمت کف پوش از کاشی های تیره استفاده شده است تا دید بصری زیبایی را خلق کند. این کاشی های تیره کف پوش با نور پردازی لامپ های LED که در کف تعبیه شده برجسته شده اند. کابینت روشویی سفید رنگ بوده و سطح آن از سنگ مرمر ساخته شده است.

3- در این حمام کنتراست زیبایی با استفاده از رنگ سفید و خاکستری تیره خلق شده است. در کنار توالت فرنگی یک کابینت سفید قرار گرفته است که دارای قفسه هایی برای نگهداری حوله و وسایل بهداشتی است.

4- این حمام مدرن با استفاده از کابینت های سرتاسری تمام عرض فضا را پوشانده است. قفسه چوبی زیبایی در گوشه ایی از حمام قرار گرفته که محل نگهداری وسایل بهداشتی می باشد. سطل زباله نیز هماهنگ با رنگ فضا می باشد.

حمام مدرن با تم خاکستری و سفید

5- در این حمام کابینت روشویی از چوب روستایی ساخته شده است. که حس کاملا منحصر به فردی را به این حمام بخشیده است. هم چنین در داخل کابینت یک فضای کاربردی تعبیه شده است.

6- این حمام با استفاده از دیوار های خاکستری هویت پیدا کرده است. کاشی های طرح دار خاکستری رنگ و چوب کابینت روشویی به زیبایی و جذابیت این فضا افزوده است.

7- در این حمام در داخل کابینت های سفید رنگ فضایی برای ماشین لباس شویی و خشک کن تعبیه شده است. یک آیینه مدرن ساده، با روشویی سفید رنگ در فضا قرار گرفته است. برای کف پوش فضا نیز از کاشی های خاکستری استفاده شده است.

8- این حمام با تم خاکستری و سفید با ظرافت طراحی شده است. پایه سینک روشویی از سنگ مرمر می باشد که سینک بر روی یک صفحه شیشه ایی قرار گرفته است. در قسمت پشت سینک نیز دیوار دارای یک بافت می باشد که مابین آن آیینه بدون قاب قرار گرفته است.

حمام مدرن با تم خاکستری و سفید

9- این حمام به سبک مینیمال طراحی شده است. در این فضا برای کف پوش از کاشی های خاکستری تیره و برای دیوار ها از کاشی سفید ساده استفاده شده است. هم چنین کابینت روشویی ترکیبی از چوب و رنگ سفید می باشد.

10- در این حمام از کاشی هایی با طرح سفید و خاکستری و آبی رنگ استفاده شده است. دو لوستر طلایی و سفید رنگ نیز از سقف آویزان شده اند.


حتما ببینید : معرفی 26 نمونه پلان خانه های زیر 50 متر


سایر تصاویر طراحی 36 نمونه حمام مدرن با تم خاکستری و سفید

حمام مدرن با تم خاکستری و سفید

طراحی حمام با تم خاکستری و سفید

طراحی حمام با تم خاکستری و سفید

طراحی حمام با تم خاکستری و سفید

طراحی حمام با تم خاکستری و سفید

طراحی حمام با تم خاکستری و سفید

طراحی داخلی حمام

طراحی داخلی حمام

طراحی داخلی حمام

طراحی داخلی حمام

طراحی داخلی حمام

منبع : home designing

ترجمه : از تحریریه معمارآپ