طراحی فروشگاه بستنی با فضایی شاد و رنگارنگ در کلمبیا

یک فروشگاه بستنی به نام Soft Touch با فضایی شاد و رنگارنگ توسط استودیو طراحی Plasma Nodo در شهر مدلین، کلمبیا طراحی شده است. تیم طراحی در فضای داخلی این فروشگاه مقابل پیشخوان یک دیوار کاشی کاری شده آبی و سفید طراحی کرده اند. هم چنین در جلوی این دیوار میز و صندلی همراه با گلدان های سفید رنگ قرار گرفته است. در قسمت دیگری از این فروشگاه بستنی بر روی دیوار آیینه بزرگی نصب شده است تا فضای داخلی فروشگاه بزرگ تر به نظر برسد.

فروشگاه بستنی

تیم طراحی Plasma Nodo در طراحی فضای داخلی این فروشگاه در قسمت پشت کانتر پیشخوان یک دیوار به رنگ آبی طراحی کرده اند که در جلوی این دیوار میز سفیدی قرار گرفته است. بر روی این دیوار آبی رنگ برچسب های گرافیکی چسبیده شده است که طعم انواع بستنی های این فروشگاه را نشان می دهد. در قسمت انتهایی فضای فروشگاه بر روی دیوار لامپ های نئون صورتی رنگی را نیز قرار داده اند.

 طراحی فروشگاه

هم چنین تیم طراحی Plasma Nodo در قسمت انتهایی سالن فروشگاه میز و صندلی های رنگی را چیده است که باعث جذابیت و زیبایی فضای داخلی این فروشگاه شده است. هم چنین در رویری این صندلی های رنگی بر روی دیوار آبی رنگ یک آیینه افقی بزرگ نیز نصب شده است که نور لامپ های نئون صورتی رنگ و تصویر برچسب های گرافیکی را در فضا منعکس می کند.


حتما ببینید: از دیجیتال تا واقعیت : مقایسه کلاژهای FALA Atelier با ساختمان های واقعی


سایر تصاویر پروژه طراحی فروشگاه بستنی با فضایی شاد و رنگارنگ در کلمبیا

طراحی فروشگاه بستنی با فضایی شاد و رنگارنگ

فروشگاه بستنی

طراحی فروشگاه بستنی با فضایی شاد و رنگارنگ

 طراحی فروشگاه

طراحی فروشگاه بستنی با فضایی شاد و رنگارنگ

منبع: contemporist

ترجمه: از تحریریه معمار آپ