طراحی دفتر کار Lunatech Labs توسط شرکت معماری Atelier Robidoux

دفتر کار Lunatech Labs توسط شرکت معماری و دکوراسیون داخلی Atelier Robidoux در شهر روتردام، هلند طراحی و اجرا شده است. Lunatech Labs یک شرکت بین المللی و جهانی فعال در زمینه فناوری اطلاعات است. شرکت معماری Atelier Robidoux در طراحی دفتر کار Lunatech Labs از شعار تبلیغاتی این شرکت الهام گرفته است. تیم طراحی این استودیو طراحی تمام سعی و تلاششان را کرده اند تا یک محیط مناسب و کارآمد برای شرکت فناوری اطلاعات Lunatech Labs طراحی کنند.

مشخصات کلی پروژه

  • شرکت طراح: شرکت معماری و دکوراسیون داخلی Atelier Robidoux
  • کارفرما پروژه: شرکت فناوری اطلاعات Lunatech Labs
  • مکان پروژه: روتردام، هلند
  • مساحت پروژه: 800 متر مربع
  • سال ساخت: 2016

 

دفتر کار Lunatech Labs

ساختمان فعلی شرکت فناوری اطلاعات Lunatech Labs با اجرای طراحی داخلی دفتر کار، به یک محیط پویا و با نشاط تبدل شده است. در حقیقت هدف تیم معماری از طراحی این پروژه بهینه سازی محیط کار و راحتی پرسنل این شرکت بوده است.

 

دفتر کار Lunatech Labs

برای روشنایی دفتر کار Lunatech Labs ، تیم طراحی Atelier Robidoux از سیستم نورپردازی پویا استفاده کرده است. هم چنین این تیم طراحی علاوه بر استفاده از نور طبیعی برای روشنایی فضای داخلی ساختمان شرکت از لامپ های مهتابی LED استفاده کرده است. علت استفاده این تیم طراحی از این لامپ ها هزینه کم و مقرون به صرفه بودن این محصولات می باشد. متریال های این لامپ های مهتابی LED از جنس آلومینیوم و اکریلیک می باشد.

 

دفتر کار Lunatech Labs

فضای داخلی دفتر کار Lunatech Labs به سه قسمت اصلی تقسیم شده است. فضا های عمومی این دفتر شامل سالن غذاخوری، سالن انتظار، سالن کنفرانس، اتاق جلسات، اتاق ورزش، ورودی ساختمان و راه رو ها می باشد.

 

طراحی دفتر کار در هلند

تیم طراحی Atelier Robidoux در طراحی این دفتر کار قسمتی از ساختمان را به منظور فعالیت‌ های گروهی پرسنل شرکت به شکل open plan طراحی کرده است. در طراحی این بخش از پانل های ضد صدا و آکوستیک به منظور کاهش سر و صدای محیط کار استفاده شده است. این پانل های آکوستیک دارای انواع رنگ های شاد و متنوع است که باعث زیبایی دفتر کار شرکت فناوری اطلاعات Lunatech Labs شده اند. هم چنین تیم طراحی Atelier Robidoux در فضای این دفتر کار اتاق های شخصی را طراحی کرده اند که مختص به فعالیت هایی می باشد که به سکوت و تمرکز بسیار نیازمند هستند.


حتما ببینید: از دیجیتال تا واقعیت : مقایسه کلاژهای FALA Atelier با ساختمان های واقعی


سایر تصاویر پروژه طراحی دفتر کار Lunatech توسط شرکت معماری Atelier Robidoux

طراحی فضای اداری

طراحی دفتر کار در هلند

طراحی دفتر کار در هلند

طراحی فضای اداری

 

منبع: atelier robidoux

ترجمه: از تحریریه معمار آپ