40 ست مدرن برای میز نهارخوری زیبا و خلاقانه

ست مدرن ناهارخوری : مهم ترین نکته ی ناهارخوری، میز و صندلی های آن است، بنابراین انطباق آنها (یا عدم انطباقشان) اهمیت بسیار زیادی دارد. ناهارخوری شما خواه روستایی، تک نما، اسکاندیناوی یا مینیمالیستی باشد، ما 40 ترکیب عالی برای شما آماده کرده ای که نشان می دهند چینش مناسب ناهارخوری چه نمای زیبایی به دکوراسیون شما می دهند. چیدن چهار صندلی به دور میز همرنگ با آن، فضای آشپزخانه منتهی به ناهارخوری را بزرگتر نشان می دهد. چیدن صندلی های اسکاندیناوی به دور میز مربعی سفید رنگ مراه با صندلی های کشویی دستی مزایای دیگری هم دارد. نگاهی به بهترین میز و صندلی های هم شکل و اصیل ما بیندازید تا خلاقیت و هزینه ی مناسب برای ناهارخوری را بیاموزید.

طراحی میز نهارخوری مدرن

میز: میز مستطیلی سیاه میراکس
صندلی ها: Kartell Masters Chair Replicas
به طرحی برای آشپزخانه و ناهارخوری ترکیبی نیاز دارید؟ میز و صندلی ناهارخوری را با رنگ آشپزخانه ست کنید. این میز ساده ی مستطیلی سیاه موجب می شود میز ذغالی طولانی تر به نظر برسد، کافی است یک ظرف به رنگ زرد نئون پر از میوه روی آن قرار دهید تا زیباتر به چشم بیاید. چهار میز کارتل دور آن، ظرافت بیشتری را به شیوه ای مشابه به آن می افزایند.

40 ست مدرن برای میز نهارخوری زیبا و خلاقانه

میز: میز ناهارخوری سفید مستطیلی دیزا
صندلی ها: Kartell Masters Chair Replicas
سفید روشن، نگاه ها را به خود جلب می کند. یک میز مشابه فلزی با پوشش پلی پروپیلن به سه صندلی کارتل متصل می پیوندد تا با کابینت های آشپزخانه ست شود. کفپوش های سبک چوبی و چوب به رنگ گرم برای نیمکت ها، صحنه را کامل می کند، این به زیبایی با ظروف سنگی سیاه، نمایی غیرمتمرکز یافته است.

ست مدرن برای میز نهارخوری زیبا و خلاقانه

میز: میز ناهارخوری سفید ماهواره ای مودوی
صندلی ها: صندلی نهارخوری کششی مودوی
با پایه های صندلی ها و میز یک الگوی زیبا ایجاد کنید. صندلی های دارای طرح زیبا و میز دایره ای کلاسیک با پایه های نعلی شکل و نمای مدرن خود، با هم انطباق دارند. یک ظرف ساده ی میوه به رنگ سفید در مرکز صحنه قرار می گیرد.

ست مدرن برای میز نهارخوری

میز ناهارخوری مدرن همراه با نیمکت
با مجموعه ی نیمکت های چوبی به دوران خوش مدرسه بازگردید. این سه گانه ی زیبا با قاب آهنی سیاه خود با نمای تک رنگ زمینه در تضادند. یک گلدان پر از گل های صدتومانی و یک گلدان برگ های سرخس، طبیعت را به این نما می آورد.

ست مدرن میز نهارخوری


حتما ببینید: 40 اتاق نشیمن خاکستری


سایر تصاویر و نمونه ها از ست مدرن ناهارخوری :

میز نهارخوری

ست مدرن ناهارخوری

40 ست مدرن ناهارخوری

40 ست مدرن ناهارخوری : ترکیبات میز و صندلی که همراه با هم عالی به نظر می رسند

دکوراسیون نهارخوری

دکوراسیون میز نهارخوری

دکوراسیون نمونه میز نهارخوری

نمونه میز نهارخوری

مدل میز نهارخوری

طراحی میز نهارخوری

قیمت میز نهارخوری

نمونه میز نهارخوری

نمونه میز نهارخوری مدرن

نمونه طراحی میز نهارخوری مدرن

میز نهارخوری مدرن

40 ست مدرن ناهارخوری :

منبع: home-designing

ترجمه: از تحریریه معمارآپ