طراحی پنت هاوس های برج لوکس نیویورک

نخستین و جدید ترین پروژه معمار انگلیسی “دیوید آجایه” یا “David Ajayah” طراحی پنت هاوس های برج لوکس نیویورک به نام “130 ویلیام” می باشد. معمار این پروژه به منظور ارائه چشم انداز زیبای محیط پیرامون ساختمان و دیدگاه های خط آسمان نیویورک، پنت هاوس های شیک و مدرن آن را در ارتفاع 800 متری قرار داده است. دیوید آجایه در طراحی این برج مسکونی سعی کرده تا با تاثیر گرفتن از ساختمان های قدیمی، این برج مسکونی مانند یک کالبد شیشه ایی بی روح نباشد و بتواند با شهر و ساکنین آن ارتباط گرم تری برقرار کند.

David Ajayah نمای ساختمان برج “130 ویلیام” را از معماری سنگی تاریخی الهام گرفته و در طراحی ساختمان شیوه کلاسیک را با الگو های معماری مدرن تلفیق کرده است. ولی می توان گفت یکی از شاخص ترین نقاط این برج مسکونی لوکس و حتی شهر نیویورک پنت هاوس های آن می باشد. این مجتمع مسکونی لاکچری شامل امکانات مدرن و لوکسی از جمله: سینما ایمکس، سالن بدنسازی، استخر اختصاصی، فضای بازی کودکان، باغ بام و هم چنین دارای دسترسی به بعضی از واحد های بالا می باشد.

طراحی برج

معمار این پروژه دکوراسیون داخلی پنت هاوس را به سبک مدرن طراحی کرده است. ولی به منظور برجسته شدن این واحد ها از سایر فضا های ساختمان تمامی متریال مصرفی مثل: سنگ و سرامیک نشیمن، آشپزخانه و حمام همگی از کشور ایتالیا وارد شده است. برج مسکونی “130 ویلیام” به دلیل داشتن پنت هاوس های لاکچری این پتانسیل را دارد که به یکی از ساختمان های مهم و گران قیمت نیویورک تبدیل شود.


حتما ببینید : 30 اتاق خواب آبی رنگ که آرامش و آسودگی را به فضای خواب شما می بخشند


سایر تصاویر پروژه طراحی پنت هاوس های برج لوکس نیویورک

طراحی داخلی برج

پنت هاوس های برج

پنت هاوس های برج

پنت هاوس های برج

طراحی پنت هاوس

طراحی پنت هاوس

طراحی برج

منبع : dezeen

ترجمه : از تحریریه معمارآپ