50 نمونه طراحی پاسیو بیرونی

زمانی که هوا گرم تر می شود، همه ما زمان بیشتری را در خارج از منزل سپری می کنیم. و توجه ما از پروژه های طراحی داخلی به طراحی فضا های باز تغییر می کند. ماه های گرم تر به این معنی است که شما بتوانید در فضای باز و در معرض نور خورشید بنشینید و از پخت و پز و خوردن غذا در هوای تازه به همراه خانواده و دوستان خود لذت ببرید. اما، آیا فضای باغ خود را برای این تفریحات آماده کرده اید؟ اگر حیاط خلوت و یا باغ شما نیاز به مراقبت اندکی دارد – یا شاید نیازمند به اضافه کردن چند فاکتور جالب و خلاقانه می باشد. پس شما در جای مناسب هستید. معمارآپ در این مطلب 50 نمونه ایده شگفت انگیز طراحی پاسیو بیرونی را به شما معماران و علاقمندان به طراحی معرفی می کند که به شما چگونگی طراحی فضای ناهار خوری و پاسیو در خارج از منزل را نشان می دهد.

 

1- با توجه به چگونگی طراحی یک پاسیو، ابتدا باید آن چه را که شما قادر به تغییر آن نیستید، مانند بوته، درختچه و درختان، را عوامل منع طراحی نبینید و از این عناصر غیر قابل اجتناب به عنوان عناصر الهام بخش برای شکل دادن یا قرار دادن منطقه جدید باغ خود استفاده کنید.

پاسیو بیرونی

2- روز های گرم تابستان می تواند شب های زمستانی و خنک را به ارمغان بیاورد. اگر می خواهید مدت زمان طولانی را در جلوی کولر بنشینید و یا ساعات اندکی را پذیرای مهمانان خود باشید، پس بهترین ایده استفاده از شومینه در فضای پاسیو بیرونی است.

3- چرا زمانی که فضای زیادی را برای پذیرایی از چند مهمان دارید، یک پاسیو در فضای بیرونی طراحی نمی کنید؟ این باغ sprawling ارائه دهنده ایده های متعدد پاسیو بیرونی است. یک فضا برای دورهمی های دوستانه و یک منطقه غذا خوری در فضای سبز با استفاده از یک کف سنگی مدرن به یک دیگر متصل شده اند.

4- زمانی که شما دارای یک پاسیو بیرونی هستید، می توانید از مبلمان فضای باز برای تکمیل آن استفاده کنید. این پاسیو خیره کننده با استفاده از مبلمان فضای باز سفید رنگ که محصول شرکت Bellini Style Kitten دیزاین شده است.

5- این پاسیو شیک آفتابی دارای باغ چند سطحی است که در زیر یک آلاچیق قرار گرفته است. پله های بتنی به یک منطقه غذا خوری منتهی می شوند. و مجموعه ایی دیگر در کنار استخر با نرده های شیشه ایی قرار گرفته اند.

پاسیو بیرونی

6- این پاسیو در یک فضای بسته قرار گرفته است که در سقف آن گیاهانی قرار گرفته اند. و پارچه های حریر همانند درفش از سقف آن آویخته شده اند. پایین این پارچه ها گره زده شده است که هنگام وزش یک نسیم ملایم به حرکت در می آیند. یک لوستر رمانتیک، میز ناهار خوری و صندلی (محصول شرکت Panton S) را روشن می کند، هم چنین مجموعه ایی از فانوس های چشمک زن در کنار میز غذا خوری قرار گرفته است.

7- در این پاسیو بیرونی نیمی از سقف آلاچیق با حصیر پوشانده شده است. و از هر دو قسمت سقف (باز و بسته) نور و سایه این ناهار خوری فراهم می شود. یک لوستر نیز در مرکز میز از سقف آویزان شده است.

8- در این پاسیو بیرونی فضایی برای نشستن با استفاده از بتن ساخته شده است که روی آن با استفاده از کوسن و بالشتک پوشانده شده است.ساختار های صندلی دائمی می توانند برای ایجاد محیط اتاق در فضای باز استفاده شوند.

9- در این پاسیو بیرونی با استفاده از چوب سقف و حصاری دور پاسیو ساخته شده است. و یک صندلی نوسانی از سقف آویزان شده است. کف پوش از کاشی هندسی با طرحی خیره کننده در رنگ آبی شاد است؛ کوسن های نارنجی روی مبلمان فضای باز خطوط کنتراست گرم را ایجاد کرده اند. حصار چوبی ساخته شده در اطراف صندلی به رنگ سیاه رنگ آمیزی شده است. دو بشقاب تزئینی بر روی حصار چوبی اطراف مبل نصب شده است که این پاسیو را شبیه به یک اتاق سنتی کرده است.

10- ایده های پاسیو در این جا فراوان است:

تعدادی فرش در رنگ ها و اشکال مختلف، کوسن هایی رنگی که در تضاد با مبل سفید رنگ هستند و به صورت پراکنده بر روی آن قرار گرفته اند. صندلی های رنگی به سبک پاپ و میز هایی با شمعدان و وسایل تزئینی، لوستر آویخته از سقف و پرده بافته شده به فضای این پاسیو احساس راحتی و آسایش بخشیده اند.

پاسیو بیرونی


حتما ببینید : با این دکوراسیون آفتابی تمام طول سال را تابستانی احساس کنید


سایر تصاویر 50 ایده طراحی شگفت انگیز پاسیو بیرونی

پاسیو بیرونی

طراحی پاسیو بیرونی

پاسیو بیرونی

طراحی شگفت انگیز پاسیو در فضای خارج از منزل

طراحی پاسیو بیرونی

طراحی شگفت انگیز پاسیو در فضای خارج از منزل

طراحی شگفت انگیز پاسیو در فضای خارج از منزل

طراحی پاسیو بیرونی

طراحی شگفت انگیز پاسیو در فضای خارج از منزل

طراحی شگفت انگیز پاسیو در فضای خارج از منزل

طراحی پاسیو بیرونی

طراحی شگفت انگیز پاسیو در فضای خارج از منزل

منبع : home designing

ترجمه : از تحریریه معمارآپ