دکوراسیون داخلی دفتر کار

دفتر کار Spreetail واقع در یک ساختمان تاریخی در آستین ، ایالات متحده آمریکا توسط گروه معماران Perkins+Will طراحی و به اجرا رسیده است. این دفتر کار در زمینه تجارت الکترونیک فعالیت دارد. هدف تیم معماران از طراحی دفتر کار تجارت الکترونیک ایجاد فضای کاری فرهنگی ، سرگرم کننده و پر جنب و جوش بوده است. انجام تمامی فعالیت های تجاری از جمله فرآیند خرید ، فروش یا تبادل محصولات ، خدمات و اطلاعات از طریق شبکه های کامپیوتری و اینترنت تحت عنوان تجارت الکترونیکی شناخته می‌شوند.

طراحی داخلی دفتر کار تجارت الکترونیک

خواست کارفرما در طراحی این پروژه از تیم معماران ایجاد یک محیط کاری بود که علاوه بر سازماندهی تعاملات ، در عین حالی که جایگاه گسترش و توسعه کاری در آینده را در نظر گرفته باشد ، ارزش های برند را نیز به عنوان یک شرکت به تصویر بکشد. بنابراین تیم معماران تصمیم گرفتند تا ساختمان قدیمی را به یک فضای جدید تبدیل نماید و با ارائه طرحی جسورانه موجب افزایش فرهنگ پویا و جوان شود و در عین حال نیز از تیم در حال رشد خود حمایت کند.

طراحی داخلی دفتر کار تجارت الکترونیک

در فضای داخلی این شرکت پنجره های بزرگی تعبیه شده است. آرم برند تجاری شرکت با لامپ های نئون و گرافیک رنگی بر روی دیوار پشت کانتر پذیرش حک شده است. سقف بالای میز پذیرش نیز با استفاده از چوب طراحی شده و توجه هر بیننده ایی را به هنگام ورود به فضا به خود جلب می کند.

طراحی داخلی دفتر کار تجارت الکترونیک

در دکوراسیون داخلی دفتر کار تجارت الکترونیک Spreetail از رنگ های فیروزه ایی ، آبی و مرجانی استفاده شده است. در این قسمت استفاده از صندلی های راحت موجب ایجاد فضایی راحت و استقبال کننده برای مراجعین شده است. که به عنوان جایگاهی برای استخدام ، مصاحبه ها و جلسات غیر رسمی تعریف شده است.

طراحی داخلی دفتر کار تجارت الکترونیک

طراحی طبقات دوم و سوم این شرکت نیز به شکل ایستگاه های کاری کارکنان ، و به صورت پلان باز صورت گرفته است. هم چنین قرارگیری اتاق کنفرانس و جلسات نیز منجر به ایجاد منطقه ایی خصوصی تر و مجزا شده است. در مرکز طبقه دوم و سوم یک آتریوم تعبیه شده است که نور روز را به داخل فضا هدایت می کنند. هر سطح اداری دارای پالت رنگی و تم گرافیکی مختص به خود می باشد و که در طرح رنگی نام برند Spreetail به کار رفته است.

طراحی داخلی دفتر کار

طراحی مفهومی این فضای اداری به علت برجسته ساختن ارزش های شرکت Spreetail صورت گرفته است. به شکلی که مطابق با فعالیت ها و علامت تجاری شرکت می باشد. و هم چنین علاوه بر ایجاد فضایی زیبا و با کیفیت موجب افزایش کیفیت کاری کارمندان شده است. هم چنین معماران با حفظ پوسته های موجود با جذابیت قدیمی ، ساختاری با امکانات جدید و مدرن ایجاد کرده اند.


حتما ببینید : طراحی داخلی دفتر کار طراحی مد و لباس


سایر تصاویر طراحی داخلی دفتر کار تجارت الکترونیک

طراحی داخلی دفتر کار

طراحی داخلی دفتر کار

دکوراسیون داخلی دفتر کار

دکوراسیون داخلی دفتر کار

دکوراسیون داخلی دفتر کار

دکوراسیون داخلی فضای اداری

دکوراسیون داخلی فضای اداری

منبع : officesnapshots

ترجمه : از تحریریه معمارآپ