طراحی داخلی 3 آپارتمان با ترکیب رنگ های سبز، آبی، مرجانی و زرد

استفاده از ترکیبات رنگی در فضای داخلی کاری آسان و راحت است. معمارآپ در این مطلب 3 نمونه طراحی داخلی آپارتمان با ترکیب رنگ های سبز، آبی، مرجانی و زرد را به شما معماران و علاقمندان به طراحی داخلی نشان می دهد. در این 3 آپارتمان شما مشاهده می کنید که چگونه با استفاده از ترکیب رنگ دکوراسیون، مبلمان و متریال چوب فضایی زیبا خلق شده است.

 

1- نخستین خانه دارای فضایی با شکوه و رنگارنگ همراه با تم گیاه می باشد که شامل عناصر سبز، آبی، مرجانی و زرد رنگ است. در فضای نشیمن این خانه یک کاناپه راحتی مرجانی رنگ قرار دارد که بر روی آن کوسن هایی با طرح لیمو و برگ نعنا، و رنگ های آبی و خاکستری روشن به شکل پراکنده قرار داده شده است. بر روی دیوار پشت این کاناپه نیز تابلو های هنری با تصاویری از گیاهان نصب شده است. در کنار کاناپه نیز یک گلدان سفید با برگ های سبز رنگ واقع شده است. در کنار پنجره نیز یک صندلی راحتی زرد رنگ قرار دارد.

آپارتمان با ترکیب رنگ

در طراحی داخلی این آپارتمان مدرن مقدار زیادی چوب به کار رفته است. به شکلی که پایه های کاناپه، میز جلو مبلی، استند کنار کاناپه، قفسه کتاب، کنسول تلویزیون و کابینت های آشپزخانه همگی از چوب ساخته شده اند. یک پارتیشن چوبی نشیمن را از آشپزخانه جدا می کند. تا داستان های رنگی درست از آن عبور کند.

در آشپزخانه، نیز ترکیب رنگی سالن نشیمن تکرار شده است به این صورت که یک یخچال کوچک مرجانی رنگ قرار گرفته است. حد فاصل کابینت ها نیز با کاشی های مرجانی رنگ پوشیده شده است. هم چنین کابینت های آشپزخانه از ترکیب چوب و رنگ سفید ساخته شده است.

در مقابل جزیره آشپزخانه نیز چهار پایه های آبی و زرد رنگ قرار داده شده است.

2- دومین آپارتمان با ترکیب رنگ ، یک خانه به مساحت 67 متر مربع می باشد. در نشیمن این خانه ترکیب رنگ آبی فیروزه ایی با خاکستری مشاهده می شود. بر روی یکی از دیوار های نشیمن یک نقاشی با تصویر گیاه نصب شده است. در مقابل این دیوار قفسه ایی سفید رنگ پر از گلدان قرار گرفته است. چارچوب درب مطابق با خود درب به رنگ سبز می باشد.

آپارتمان با ترکیب رنگ

دیوار های پشت تلویزیون تا نیمه آبی رنگ می باشد. و در کنار کنسول سفید و چوبی تلویزیون یک آباژور ایستاده طلایی رنگ قرار گرفته است. و یک تابلو مشکی نیز بروی دیوار نصب شده است.

فضای نشیمن به طور مستقیم به فضای ناهار خوری متصل می شود. در فضای غذا خوری در یک طرف به جای صندلی یک نیمکت کوچک به منضور استفاده بهینه از فضا قرار داده شده است. پایه های میز غذا خوری نیز مرجانی رنگ می باشد. در پشت نیمکت بر روی دیوار یک نقاشی فانتزی از یک خانه کشیده شده است.

در کنار میز غذا خوری یک دفتر کار کوچک با دیوار آبی رنگ به شکل خلاقانه ایی طراحی شده است. که در قسمت بالای این دفتر کار یک فضای خواب تعبیه شده است و دسترسی به این فضا به وسیله نردبانی که در کنار میز است میسر می شود.

دیوار آشپزخانه نیز همانند دیوار پشت تلویزیون تا نیمه به رنگ آبی می باشد. کابینت های آشپزخانه نیز ترکیبی از چوب و رنگ سفید می باشد. و حد فاصل کابینت ها با کاشی های سفید پوشیده شده است. بر روی دیوار 4 شلف نصب شده که یکی از این 4 شلف آبی و مابقی به رنگ سفید می باشند.

آپارتمان با ترکیب رنگ

کف پوش آشپزخانه نیز از کاشی های طرح دار می باشد. هم چنین در کنار آشپزخانه درب هایی با چارچوب سبز رنگ دیده می شود.

آپارتمان با ترکیب رنگ

طراحی آپارتمان با دکوراسیون رنگارنگ


حتما ببینید : این سیلندرهای روشن افسانه های زیبا را نمایش می دهند


3- سومین آپارتمان با ترکیب رنگ ، دارای نشیمنی با دکوراسیونی آبی رنگ است. در کنار کنسول تلویزیون یک قفسه آبی رنگ قرار دارد که دید بصری زیبایی را در کنار رنگ سفید کنسول ایجاد کرده است.

طراحی آپارتمان با دکوراسیون رنگارنگ

آشپزخانه این خانه دارای کابینت های آبی پاستلی می باشد که فضای زیبا و جذابی را خلق کرده است.

در مقابل آشپزخانه فضای غذا خوری قرار دارد که در آن یک میز با چهار صندلی ناهار خوری قرار گرفته که دو صندلی به رنگ آبی و دو صندلی دیگر نیز سفید هستند. و هم چنین دو لوستر چوبی بر روی میز از سقف آویزان شده است.

ورودی خانه در این آپارتمان کوچک در قسمت کف با کاشی های طرح دار روکش شده است. در این فضا یک کمد دیواری و جا کفشی نیز تعبیه شده است که دارای قفسه و قلاب لباس می باشد.

در اتاق خواب نیز استفاده از رنگ آبی اما تیره تر تکرار شده است. در قسمت بالای تخت رنگ های زرد، قرمز، سبز، آبی کنتراست زیبایی را ایجاد کرده اند. صندلی میز توالت با پارچه روی تخت مطابقت دارد. یک قفسه کتاب به شکل خانه در قسمتی از اتاق قرار گرفته که محل مناسبی برای نگهداری کتاب و وسایل دکوری می باشد.

طراحی آپارتمان با دکوراسیون رنگارنگ

طراحی داخلی آپارتمان

طراحی داخلی آپارتمان

منبع : home designing

ترجمه : از تحریریه معمارآپ