قبل و بعد از بازسازی اتاق کودک

بازسازی اتاق کودک در شهر تورنتو ، کانادا توسط گروه معماران داخلی RZ صورت گرفته است. تیم معماران پس از گفت و گو با 2 کودک این خانواده و در نظر گرفتن علایق آن ها در رابطه با رنگ ، اکسسوری ، سبک و به طور کلی شخصیت اتاق خواب ها اقدام به طراحی نمودند.

بازسازی اتاق کودک

نخستین اتاق کودک متعلق به پسر این خانواده می باشد و تیم معماران با توجه به خواسته کارفرما فضایی  راحت و آرام و در عین حال آرامش بخش و جسورانه را با استفاده از ترکیب رنگ مناسب طراحی نموده اند. در این اتاق یک میز ، صندلی و باکس متناسب با ابعاد فضا به منظور نگهداری وسایل طراحی شده است. دکوراسیون اتاق ترکیبی از رنگ سفید و مشکی می باشد و از متریال مس در قسمت های مختلف مانند لوستر به منظور جلوگیری از ایجاد یکنواختی در فضا استفاده شده است.

بازسازی اتاق کودک

دومین اتاق کودک متعلق به فرزند دختر این خانواده می باشد. تیم معماران در طراحی ابن اتاق از کاغذ دیواری طرح فلامینگو و اکسسوری های طلایی و صورتی استفاده نموده اند و فضایی کاملا دخترانه را به وجود آورده اند. دیوار های سفید حس راحتی و تمیزی را به این فضای پور نور بخشیده اند. در دیوار مقابل اتاق خواب ، یک میز تحریر و چندین قفسه قرار داده شده است. هم چنین یک نیمکت در در زیر پنجره برای اوقات فراغت و لذت بردن از منظره زیبا تعبیه شده است.


حتما ببینید : طراحی داخلی فروشگاه کیف با مواد بازیافتی


سایر تصاویر بازسازی اتاق کودک در کانادا

بازسازی اتاق خواب پسرانه

بازسازی اتاق خواب پسرانه

بازسازی اتاق خواب دخترانه

بازسازی اتاق خواب دخترانه

بازسازی اتاق خواب دخترانه

منبع : contemporist

ترجمه : از تحریریه معمارآپ