طراحی داخلی آپارتمان با دکوراسیون هندسی

این آپارتمان مدرن با فضایی سرشار از حس زندگی، انرژی و حیات در ورشو، لهستان واقع شده است. که با مساحت 52 متر مربع توسط معماری به نام Zarysy طراحی شده است. طراحی داخلی این آپارتمان مدرن شامل دکوراسیون هندسی ، پالت رنگی سبز، آبی، زرد، متریال چوب روشن، لوستر هایی با طرح مدرن و دکور منحصر به فرد دیوار می باشد. هم چنین در این خانه کوچک مجموعه ایی از ایده های قفسه بندی کتاب انجام گرفته که تقریبا در هر گوشه و مکانی در خانه دیده می شود.

دکوراسیون هندسی

پنجره های بزرگ و سرتاسری که در فضای مجلل نشیمن این خانه قرار دارند علاوه بر هدایت نور طبیعی به داخل خانه، چشم انداز زیبایی نیز از مناظر طبیعی بیرون را ارائه می دهند. در مقابل این پنجره ها نیمکت های چوبی بزرگ و عریضی قرار گرفته اند. به دلیل علاقمندی مالک خانه به مطالعه و کتاب خواندن در تمام فضا های این خانه قفسه های کتاب تعبیه شده است به این صورت که دور تا دور پنجره نشیمن یک قاب چوبی وجود دارد که در آن قفسه های کتاب وجود دارد.

هم چنین در فضای نشیمن یک کاناپه راحتی خاکستری روشن در کنار دو صندلی سبز رنگ قرار گرفته که کنتراست زیبایی را در فضا خلق کرده است. یک میز جلو مبلی ساده چوبی نیز روی یک فرش سفید خاکستری با طرح هندسی قرار گرفته است. هم چنین در مقابل کاناپه راحتی یک کنسول تلویزیون خاکستری رنگ با پایه های چوبی قرار گرفته است. بر روی دیوار پشت کاناپه راحتی عکس هایی به شکل هندسی بر روی دیوار نصب شده است.

در مجاورت کاناپه یک دیوار قرار دارد که یک کنسول چوبی با 5 شلف بر روی دیوار نصب شده است. که بر روی آن ها تعداد زیادی کتاب قرار داده شده است. بر روی میز و در مرکز فضای نشیمن دو لوستر سفید رنگ نیز از سقف آویزان شده است.

در فضای غذا خوری یک میز ناهار خوری 4 نفره چوبی قرار دارد. که بر روی میز دو لوستر سیاه رنگ با طرح هندسی از سقف آویزان شده است. پایه های میز آبی رنگ می باشد که با تشک آبی رنگ صندلی ها مطابقت دارد. هم چنین یک دکوراسیون دیوار هندسی بر روی دیوار وجود دارد که با آن چه که در سالن نشیمن مشاهده می شود مطابقت دارد. و در دیوار روبرو نیز یک تابلو بزرگ با تصویری از گیاه به رنگ سبز نصب شده است.

طراحی داخلی آپارتمان کوچک

در پشت فضای غذا خوری یک راهرو قرار دارد که بر خلاف کف پوش سفید سالن غذا خوری این منطقه دارای کف پوش چوبی می باشد. به نوعی این تغییر متریال کف  باعث تفکیک منطقه غذا خوری از راهرو شده است. در این راهرو یک قفسه جوبی ساخته شده است که در امتداد طول و ارتفاع این فضا قرار گرفته است. این اینستالیشن با 3 ستون طراحی شده است که دو درب اتاق مابین این ستون ها قرار گرفته است.

در قسمت ورودی این آپارتمان با دکوراسیون هندسی ، کف پوش با کاشی های طرح دار هندسی رنگی پوشیده شده است. درب ورودی نیز مشکی رنگ طراحی شده است. دیوار ها و کف نیز خاکستری رنگ می باشند. و همه این عوامل باعث تفکیک منطقه ورودی از دیگر فضا ها شده است. هم چنین در کنار درب وردی یک فضای نشستن در داخل دیوار تعبیه شده است که روکش صندلی آن آبی روشن و دیواره ها به رنگ زرد می باشد.

کابینت های آشپزخانه به رنگ خاکستری تیره و چوبی می باشند. به این شکل که کابینت های بالایی خاکستری تیره و کابینت هایی پایینی از چوب ساخته شده اند. و حد فاصل کابینت ها با یک نوار آبی رنگ براق پوشانده شده است. در لبه های بالایی این نوار نیز لامپ های LED دار تعبیه شده اند. یک جزیره در این آشپزخانه قرار گرفته که سه لوستر بزرگ خاکستری رنگ از سقف آویزان شده است. سه گلدان تزئینی نیز بر روی جزیره قرار گرفته اند که این گلدان ها اشاره کوچکی به مناظر طبیعی می کنند که از پنجره نشیمن مشاهده می شود.

در اتاق خواب اصلی یک تخت دو نفره خاکستری رنگ در مقابل یک دیوار به همین رنگ قرار داده شده است. در دو طرف تخت دو پاتختی چوبی وجود دارد که بر روی آن ها دو آباژور مشکی زاویه دار قرار گرفته است. فرش خاکستری روشن با طرح هندسی در زیر تخت قرار گرفته که با دیوار های اتاق مطابقت دارد. یک پارچه بافت دار زرد رنگ نیز بر روی تخت قرار گرفته که با تن چوب کار شده در اتاق مطابقت دارد.

کمد دیواری اتاق نیز به رنگ آبی روشن می باشد. در جلوی پنجره نیز دو گلدان گیاه قرار داده شده است. هم چنین در مقابل تخت یک میز کار با میز و صندلی چوبی قرار دارد که در قسمت بالای میز شلف های چوبی بر روی دیوار تیره رنگ نصب شده است.


حتما ببینید : از دیجیتال تا واقعیت : مقایسه کلاژهای FALA Atelier با ساختمان های واقعی


سایر تصاویر طراحی داخلی آپارتمان با دکوراسیون هندسی

 

دکوراسیون هندسی

دکوراسیون هندسی

دکوراسیون هندسی

طراحی داخلی آپارتمان با دکوراسیون هندسی

طراحی داخلی آپارتمان کوچک

طراحی داخلی آپارتمان با دکوراسیون هندسی

طراحی داخلی آپارتمان با دکوراسیون هندسی

طراحی داخلی آپارتمان کوچک

منبع : home designing

ترجمه : از تحریریه معمارآپ